راهنماي عروسي
راهنماي عروسي , معرفي باغ تالار عروسي , تشريفات عروسي و ...
نويسندگان

فريت بار به كانادا , فريت بار مسافري و تجاري به شهرهاي كانادا

شركت فريت بار و ارسال بار پادميرا راه متخصص ارسال بار به كانادا ، ارسال بار به تورنتو و ارسال بار به تمام شهرهاي كانادا مي باشد .لذا براي كشب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناس فريت بار و ارسال بار ما تماس بگيريد :

۰۲۱-۸۸۷۳۵۲۸۳ ____ ۰۲۱-۸۸۵۰۱۲۸۷

۰۹۱۲۱۴۰۶۹۰۹

پادميرا راه بدون هيچ نوع آسيب ديدگي بار مسافري شما را به كانادا ارسال خواهد كرد.

ارسال بار به كانادا

موقعيت كلي كانادا از نظر جغرافيايي

كانادا كشوري در قاره آمريكاي (آمريكاي شمالي ) اين كشور داراي ۱۰ استان مي باشد و از سه قلمرو تشكيل شده است موقعيت اين كشور را مي توان بدين صورت بررسي كرد :

از طرفين به اقيانوس آرام و اقيانس اطلس وصل شده و از شمال به اقيانوس منجمد شمالي و تنها همسايه ي جنوبي اين كشور ايالات متحده امريكا است. پايتخت اين كشور شهر اتاوا چهارمين شهر بزرگ كانادا است اين شهر با مساحت ۲۷۷۸ كيلومتر مربع در استان آنتاريو واقع شده است . كانادا جمعيتي در حدود ۳۵٫۱۶ ميليون نفر دارد . واحد پول كانادا دلار كانادا است .و از شهر هاي مهم و توريست پذير آن مي توان به مونترآل ، ونكوور ، تورنتو ، كبك ، نياگارا فالز ،كلگري ، اتاوا و.. اشاره كرد.

فريت بار به كانادا

كشور پهناور كانادا يكي از مهاجر پذيرترين كشور هاي دنيا مي باشد و براي هم وطنان عزيز ايراني كه قصد مسافرت يا مهاجرت به كانادا را دارند توصيه ما اين است كه جهت فريت بار ، ارسال بار خود ( فريت اثاثيه منزل يا وسايل شخصي و…) به توضيحات زير توجه فرمايند :

رعايت نكات مهم در فريت بار به كانادا – ارسال بار به كانادا

كشو كانادا داراي شهر هاي بزرگ و زيبايي است از مهم ترين آنها مي توان تو رنتو ، ونكوور ، مونترآل ، كلگري ،ادمونتون، … را نام برد . افرادي كه به قصد مسافرت يا مهاجرت به كانادا اقدام مي كنند بعد از طي مراحل دريافت ويزا براي ورود به اين كشور ، مسلما لوازم منزل كه برايشان مهم و همچنين لوازم شخصي دارند كه دوست دارند با خود به كشور كانادا ببرند براي اين كار بايد از شركت هاي فريت بار ( شركت هاي ارسال بار به كانادا) كمك بگيرند تا اثاثيه خود را به كانادا فريت بار كنند.

يكي از قوانين مهم حمل بار هوايي به كانادا بدين صورت مي باشد كه مسافران بعد از ورود اول به كانادا (تاكيد : ورود اول به كانادا) اسباب و اثاثيه اي را كه مي خواهند از ايران فريت بار كنند به گمرك مقصد يعني كانادا اعلام و فرم ديكلريشن را پر مي كنند.با پر كردن اين فرم كه يكي از الزامات فريت بار مي باشد . مهاجران تا چهار سال مي توانند اين اسباب و اثاثيه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمركي بين دو كشور فريت بار(ارسال بار) كنند . براي اطلاعات بيشتر مي توانيد از سايت فريت بار و حمل بار هوايي و خدمات پادميرا راه كمك بگيريد . يا با وكلايي كه در كار اقامت مهاجرين فعاليت مي كنند مشورت كنيد.

هزينه ارسال بار به كانادا

مسافرين و مهاجرين به اين نكته توجه كنند زماني كه باري از ايران به يكي از شهرهاي كانادا فريت مي شود مسلما مداركي از قبيل ليست بسته بندي يا packing List و بارنامه اي را به مهاجر يا ارسال كننده ي بار تقديم مي كنند . زماني كه بار مثلا به شهر تورنتو مي رسد تا ۴۸ ساعت اين بار به صورت رايگان و بدون نياز به پرداخت پول براي انبار داري در فرودگاه نگهداري مي شود .پس از ۴۸ ساعت اگر صاحب بار به گمرك مراجعه نكند بر اساس وزن و حجم بار فريت شده از ايشان هزينه ي انبار داري گرفته خواهد شد .

اما در صورتي كه صاحب بار در موعد مقرر به گمرك فرودگاه (قسمت بار گمرك فرودگاه ) مراجعه نمايد مي بايست مبلغي در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار بابت در يافت قبض انبار و بار نامه به شركت هواپيمايي پرداخت نمايد. اين مبلغ ارتباطي به وزن بار نداشته و بايد پرداخت شود. حال اگر بار وزين و حجيم باشد . گمرك و قسمت هندلينگ مبالغي را در جهت حمل و جابجايي محموله (ليفتراك و كارگر و…) از صاحب بار دريافت مي كنند.

ارسال بار به كانادا

حمل بار فريت شده بعد از تحويل به محل اقامت

اما بعدا از طي مراحل فريت بار مسافرين بايد به اين نكته توجه داشته باشند كه به دو صورت مي توانند بار خود را از فرودگاه به محل اقامت خود جابه جا كنند. اجاره وانت يا ون از خود فرودگاه كه عمدتا هزينه ي بالايي دارند . اجاره روزانه U-Haul كه در ابعاد مختلف در دسترس مي باشد . اين نوع ماشين ها نوعي از ماشين هاي اجاره اي هستند كه شركت هاي حمل ونقل داخلي به مشتريان خود به صورت روزانه و يا ساعتي اجاره مي دهند . هزينه چنداني ندارند. توصيه شركت فريت بار و ارسال بار پادميرا راه نيز براي مسافران عزيز اين مورد مي باشد.

فريت بار

البته اگر خود صاحب بار وانت يا ماشين داشته باشد مي تواند بدون هزينه بار خود را به محل اقامت خود جابجا كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۱:۲۰ ] [ مهدي ]

همان طور كه مي دانيم راه هاي حمل و نقل بار از سه طريق انجام مي شود :

 1. ارسال بار به استراليا از طريق راههاي زميني : به دليل اينكه كشور استراليا يك جزيره مي باشد از ساير كشورها به آن نمي توان از طريق زميني عمل ارسال بار را انجام داد .
 2. ارسال بار به استراليا از طريق دريا : يكي ديگر از روش هاي ارسال بار به استراليا استفاده از كشتي هاي بار بري و همچنين مسافر بري است .
 3. ارسال بار به استراليا از طريق هوايي : امن ترين راه براي ارسال بار به استراليا حمل بار هوايي مي باشد در زير به طئر كامل به آن اشاره مي كنيم .

فريت بار به استراليا | ارسال بار به استراليا از طريق هوايي

ارسال بار هوايي از طريق هواپيما در اصطلاح فريت بار يا حمل بار هوايي گفته مي شود در واقع فريت بار به استراليا از طريق هواپيما يكي از امن ترين و راحترين روشهاي ارسال بار به استراليا مي باشد .شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه يكي از برترين شركت ها در اين زمينه مي باشد . كارشناس فريت بار و حمل بار هوايي شركت پادميرا راه بار ارئه خدمات مشاوره ي رايگان در اين زمينه مي تواند براي افرادي كه قصد فريت بار به استراليا را دارند بسيار مفيد باشد .

فريت بار به استراليا

خدمات شركت پادميرا راه براي فريت بار به استراليا

 • بسته بندي كليه لوازم منزل ( ظروف شكستني ، كتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 • بارگيري جهت حمل بار هوايي
 • انجام تشريفات گمركي با و بدون حضور مسافر : در اين مورد برخي از مسافران لازم مي دونند كه خود شخصا به همراه كارشناس فريت بار براي انجام امور گمركي حضور داشته باشد اما تعدادي از مشتريان نيز تمام امور را به عهدهي شركت فريت بار قرار مي دهند . شركت پادميرا با خواست مشتري عمل مي كند و مهمترين مسئله رضايت مشتري است .
 • پالت بندي محموله در صورت نياز : بعد از انجام امور گمركي براي جلوگيري از آسيب ديدگي احتمالي محموله آن را در صورت نياز پالت بندي مي كنند. شركت فريت بار و خمل بار هوايي پادميرا اين مسئوليت را نيز به عهده گرفته است .
 • در نهايت اخذ بارنامه براي فريت بار به استراليا : شركت پادميرا راه در كوتاهترين زمان با پايين ترين هزينه مسئوليت اخذ بار نامه شركت هاي هواپيمايي مانند ايران اير ، امارات ، تركيش ايرلاين ، لوفتهانزا و … را براي فريت بار – ارسال بار به استراليا بر عهده دارد .

توضيحاتي در رابطه با شرايط فريت بار به استراليا و شهرهاي مختلف آن

از بزرگترين شهرهاي استراليا كه مسافرين محترم از ايران قصد عزيمت به آنجا را دارند مي تواند سيدني –ملبورن-آدلايد-بريزبين-پرت و…را نام برد .  در رابطه با فريت بار به هر يك از اين شهرها با قيمتهاي مختلفي انجام مي شود كه بايستي حتما با مشاورين ما در شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه تماس حاصل نماييد. در واقع هرينه هاي ارسال بار به شهرهاي استرليا به دليل فاصله ي زياد از هم يكي نمي باشد. به جزء هزينه ي فريت بار به ملبورن و سيدني كه تقريبا يكي است .

فريت بار به استراليا | حساسيت گمركهاي استراليا به محموله ي آلوده

يكي از مهمترين نكاتي كه گمركات استراليا در آن بسيار حساسيت نشان مي دهند اين است كه محموله هايي كه وارد اين كشور مي شوند بايد عاري از هرگونه آلودگي اعم از حشرات موزي ، ميكروب و…باشد.اگر محموله اي با بسته بندي چرمي باشد حتما بايستي سم زدايي شود . البته گمركات استراليا براي اين كار مكاني به عنوان مكان قرنطينه دارند كه هرگونه كالايي را كه تشخيص دهند احتمال دارد آلودگي همراه داشته باشد را در آنجا قرنطينه مي كنند.

گمركات استراليا عمدتا از بسته بندي هايي كه با كارتنهاي مخصوص فريت بار (نه كارتنهايي مثل كارتن موز و ساير كارتن هاي متفرقه ) ايرادي نمي گيرند . و معمولا بارهايي كه مربوط به لوازم منزل و شخصي شامل ظروف شكستني ، كتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، كيف و كفش ، لوازم دكوري و… كه دست دوم باشند معاف از ماليات و هزينه ي گمركي مي باشند و فقط هزينه ي جزئي هندلينگ فرودگاهي اخذ مي شود . جهت كسب اطلاعات بيشتر به قسمت درباره بسته بندي مراجعه شود و يا با كارشناسان ما در خدمات حمل بار هوايي و فريت بار پادميرا راه تماس حاصل نماييد.

شركت فريت بار پادميرا راه آماده ي خدمت رساني به مسافران عزيز براي ارسال بار به استراليا مي باشد اين شركت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فريت بار به استراليا به صورت رايگان و هم چنين انجام امور اداري مربوط به فريت بار به استراليا مي تواند با بهترين كيفيت خدمات خود را ارائه نمايد . براي دريافت اطلاعات بيشتر در رابطه با ارسال بار به استراليا مي توانيد با ما تماس حاصل فرماييد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۴:۳۶ ] [ مهدي ]

ليفت لب ، هزينه ليفت لب , ليفت لب جهت بزرگ كردن , هزينه جراحي زيبايي ليفت لب : يكي از مهمترين عوامل كاهش جذابيت لب ها افزايش سن است كه با ورود فرد به ميانسالي تغييراتي در لب ها به وجود مي ايد كه اين تغييرات باعث بيشتر شدن فاصله لب ها از بيني و نازك شدن لب ها مي شود .تفاوت لب هاي دوران جواني با سالخوردگي كاملا مشهود است لب ها در زمان جواني پر و جلو آمده هستند و معمولا در جواني، لب بالايي زماني كه دهان به طور جزيي باز است، تقريبا ۲ ميلي متر بالاتر از دندان بالايي قرار دارد. زماني كه شخص پير مي شود، لب بالايي نيز پير مي شود و بلند تر مي شود و دندان بالايي زير لب پنهان مي گردد. به علاوه، لب به سمت داخل دهان بر مي گردد و جلو آمدگي طبيعي خود را از دست مي دهد.

ليفت لب

مهم ترين نشانه هاي پيري لب بالا ، باريكي ، بلندي و مشخص نبودن دندان است.

يكي از مناسب ترين روش هاي اصلاح لب روش ليفت لب است كه اين روش به اصلاح ظاهر لب بالايي بسيار كمك مي كند و اين روش مي تواند تا حالت لب را به موقعيت قبلي خود بر گرداند و بالاتر مي كشد و باعث مي شود تا لب ها جلوآمدگي طبيعي را داشته باشند.

كوچك كردن لب :

روش ديگري كه وجود دارد كوچك كردن لب ها است اين روش مناسب براي افرادي است كه احساس مي كنند لب هاي آنها بسيار كلفت هستند و مي خواهند آنها را كوچك كنند. كوچك كردن لب در اين بيماران نسبتا ساده و موفقيت آميز است.

بزرگ كردن لب با ژل يا تزريق چربي :

افرادي كه داراي لب هاي باريك هستند مي توانند تا با بزرگ كردن لب، لب ها را كلفت تر و پرتر نشان دهند. رايج ترين روش براي بزرگ كردن لب، پركننده هاي بافت نرم مانند JUVEDERM يا رستيلان است.

تزريق چربي نيز گزينه رايج ديگري براي نتايج دائمي تر، است.

در اين روش ها دوران نقاهت معمولا ۱ هفته است و اكثر بيماران در عرض ۵-۲ روز به سر كار برمي گردند. مي توانيد يك هفته بعد از جراحي ورزش سبك را شروع كنيد. از فعاليت سنگين تا ۴ هفته بعد از جراحي اجتناب كنيد.

هزينه جراحي ليفت لب

هزينه جراحي ليفت لب

شايع ترين عوارض ليفت لب عبارتند از :

با توجه به اين كه اين جراحي به صورت سرپايي و با بي حسي انجام مي شود از اين رو عوارض جدي بسيار خطرناك و جدي را به دنبال ندارد.

شايع ترين عوارض موقت ليفت لب عبارتند از  :

 • قرمزي
 • ورم كم
 • احساس درد
 • احساس خارش
 • كبودي خفيف
 • حساس شدن ناحيه درمان شده

معمولا اين مشكلات دو روز پس از جراحي حل مي شود .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۲۰:۵۱ ] [ مهدي ]

چرا اجاره خودرو ؟

مي توانيم در يك پاسخ خيلي فشرده و كوتاه در رابطه با اجاره ماشين ( خودرو سواري , ون و اتوبوس و… ) توضيح مختصري داد . بارها پيش آمده است كه مي خواستيد به همراه خانواده و يا جمعي از دوستانتان به سفرهاي دسته جمعي چند روزه برويد ولي نبود تعداد خودرو كافي منجر به اين شده است . كه شما اقدام به اجاره خودرو كرده ايد .

مورد ديگر نيز مي تواند اين باشد كه بنا به دلايلي شما نمي توانيد خودروي خودتان را استفاده كنيد ( در تعميرگاه است و … ) در اين صورت نيز اقدام به اجاره ماشين مي كنيد . تا بتوانيد به كارهاي روز مره يا حتي مسافرت خودتان برسيد .

اجاره خودرو بدون راننده

در مواردي كه در بالا اشاره كرديم شما براي مدت زمان زيادي مثلا چند روز ماشين را كرايه خواهيد كرد كه بدون راننده است و نيازي به راننده نداريد . لذا خودتان مي توانيد با استفاده از مداركي كه تحويل موسسه اجاره خودرو ارائه كرده ايد ماشين را بدون راننده كرايه كنيد .

اجاره خودرو با راننده

در مواقعي كه مدت زمان اجاره خودرو كم مي باشد . و در حدود چند ساعت است مي توانيد خودروهايي را به همراه راننده اجاره كرنيد . مانند » اجاره ماشين تشريفاتي , كرايه ماشين عروس و …

اجاره خودرو در تهران

بعضي مواقع پيش مي آيد كه قصد استفاده از خودروي شخصي خودتان را در سطح شهر تهران نداريد . در اين صورت بهترين گزينه استفاده از اجاره خودرو در تهران مي باشد . شما مي توانيد اقدام به اجاره خودرو ايراني و يا خارجي و حتي لوكس كنيد . شما مي توانيد در دو حالت در تهران اقدام به اجاره ماشين كنيد : اجاره خودرو بدون راننده , اجاره خودرو با راننده هر كدام از اين نوع رنت ماشين مزايايي را دارند .

اجاره خودرو با راننده در تهران براي مدت زمان كوتاه و به صورت ساعتي انجام پذير است . و شما مي توانيد براي برگزاري جلسات مهم و تجاري براي مهمان هاي خارجي استفاده كنيد .  اجاره ماشين بدون راننده در تهران براي مدت زمان بالاي ۳ روز قابل انجام مي باشد كه بيشتر براي مسافرت هاي كوتاه مدت مورد استفاده قرار مي گيرد و يا زماني كه مسافر خارجي داريد و به تعداد كافي خودرو موجود نيست كه بتوانيد به تهران گردي بروديد .

مهمترين مزيت اجاره خودرو بدون راننده در تهران اين است كه موسسه رنت آسان مجوز تردد به خودروهاي مورد اجاره را دريافت كرده است و شما با خيالي سوده مي توانيد در تمامي نقاط شهر تهران تردد داشته باشيد .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۵:۴۸ ] [ مهدي ]

ليفت ابرو

ليفت ابرو , ليفت اندوسكوپي ابرو , هزينه عملي ليفت ابرو با جراحي , بهترين متخصص زيبايي براي انجام ليفت ابرو در تهران : همه ما مي دانيم كه عواملي مثل افزايش سن، تاثيرات جاذبه زمين، خشكي پوست و افت اثر كش ساني پوست باعث ايجاد تغييراتي در حالت كلي چهره و به خصوص در ناحيه ي اطراف چشم ها، ابروها و پيشاني مي شوند. اين تغييرات به تدريج توانايي افراد براي ابراز حالات مختلف را كاهش مي دهند. به طوري كه بافت هاي پيشاني و ابرو به تدريج شل شده و افتادگي ابرو به چشم ها حالتي خوابيده، عبوس يا افسرده مي دهد. معمولا يكي از بدترين حالت هايي كه براي بيشتر افراد نيز آزار دهنده است افتادگي ابرو ها است كه اين اتفاق معمولا به مرور زمان، براي افراد اتفاق مي افتد و بسياري از خانم ها دچار افتادگي ابرو مي شوند و اين افتادگي سبب مي شود چشم ها خسته، عصبي و يا حتي بسته به نظر برسند.

ليفت ابرو

يكي از روش هايي كه مي توان اين مشكل را رفع كرد و حالت چهره را به چهره ايي جوان تر و شادمان تبديل كرد ليفت و بالاكشيدن ابرو است.

فهرست مطالب

 

ليفت آندوسكوپي ابرو چه كاربردي دارد؟

كاملا طبيعي است كه افراد با گذشت سن و با كهولت سن و پيري ديگر شادابي پوست شان را مثل جواني ندارند زيرا در اين سن عضلات صورت به تدريج شروع به افتادگي مي كند. و با توجه به اين معضل و در اثر افتادن و شل شدن عضلات، چين و چروك هايي بر صورت و چين و چروك هايي عمودي بين ابروها ظاهر مي شود. كه در اين ميان ليفت آندوسكوپي يكي از روشهاي از بين بردن نشانه هاي پيري مي باشد. در واقع هدف از ليفت ابرو با آندوسكوپ اصلاح نشانه هاي پيري پيشاني و ابرو و برگرداندن انها به موقعيت بالاتر و طبيعي تر است.

ابروها و پيشاني ايده آل از نظر زيبايي

افرادي كه داراي پيشاني جوان هستند هيچ نشانه اي از پيري پوست يا چروك خوردگي را در صورتشان ندارند در زمان استراحت، پيشاني بايد صاف باشد و نبايد بين ابروها اخم باشد. ابروها بايد اندكي بالاتر باشند و دنباله ابرو بايد بالاتر از بخش داخلي قرار گيرد.

مناسب ترين افرادي كه كانديد انجام ليفت ابرو هستند؟

افرادي كه نشانه هاي زير را داشته باشند، انجام ليفت پيشاني براي اين افراد مناسب است :

 • افرادي كه داراي ابرو هايي افتاده باشند.
 • افرادي كه حالت ابرو هايشان داراي شيب رو به بيرون
 • افرادي كه داراي چين و چروك در پيشاني هستند
 • افرادي كه در قسمت ابرو و روي پلك پوست اضافه دارند

بيشتر افرادي كه اين جراحي زيبايي را انجام ميدهند، معمولا بيماران ميانسال يا مسن تر هستند. تمامي افرادي كه به دنبال انجام اين روش هستند، بايد از سلامت خوبي برخوردار باشندو سيگاري ها نيز بايد دو هفته قبل از جراحي سيگار كشيدن را ترك كنند و نبايد ۴ هفته بعد از جراحي شروع كنند.

مسائلي كه بايد براي جراحي ليفت ابرو درنظر گرفته شود

پيري پلك ها معمولا همراه با پيري پيشاني است :

با توجه به اين كه پيري پلك بالايي و ابرو معمولا همزمان با هم روي مي دهد. و به وجود آمدن اين حالت نيز معمولا باعث مي شود تا در اطراف چشم حالت بسيار ناخوشايندي به وجود بيايد. براي رفع اين مشكل انجام ليفت اندوسكوپي پيشاني همراه با بلفاروپلاستي مي تواند در صورتي كه به صورت همزمان باشد جهت نتيجه بهتر مي تواند كه انجام شوند.

تصورات اشتباهي كه در مورد عمل زيبايي پلك (بلفاروپلاستي) وجود دارد

بيشتر بيماران در تصميم براي انجام جراحي به اشتباه فكر مي كنند كه انجام بلفاروپلاستي يعني عمل زيبايي پلك باعث ليفت ابرو ها نيز مي شود؛ و اين بيماران در واقع به دنبال نتايجي هستند كه فقط ليفت ابرو مي تواندايجاد كند. اما نتيجه به اين شكل نيست بيماران مي توانند تا در بعضي از موارد، از بلفاروپلاستي پلك بالايي و ليفت ابرو به طور همزمان سود ببرند.

روش اندوسكوپي در مقابل روش باز

يكي از پيشرفته ترين روش هاي ليفت روش اندوسكوپي است كه اين روش جديدترين روش براي ليفت پيشاني است كه اين جراحي اجازه حداقل برش را مي دهد؛ در اين روش ريسك كمتري وجود دارد و زمان نقاهت نيز نسبت به ساير روش ها كوتاه تر است. انتخاب نوع ليفت به نظر جراح پلاستيك بستگي دارد زيرا در بسياري از افراد انجام ليفت باز بسيار مناسب تر از روش آندوسكوپي است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۶:۳۵ ] [ مهدي ]

بهترين جراح ارتوپد لگن , متخصص ارتوپد لگن , پزشك فوق تخصص و جراح ارتوپد لگن در تهران : همان طور كه مي دانيم يكي از پركاربرد ترين مفصل هاي بدن مفصل لگن است كه اين مفصل يكي از اصلي ترين و پركاربرد ترين مفاصل بدن مي باشد كه مي تواند كه عمده فعاليت هاي بدني را بسيار منظم تحت كنترل قرار دهد. مي دانيم كه در صورتي كه كوچك ترين مشكلي در مفصل يا استخوان لگن به وجود بيايد و اين مفاصل حساس دچار مشكلي شوند علاوه بر محدود شدن دامنه فعاليت هاي فرد و عدم امكان ادامه سير طبيعي زندگي ، مشكلات بزرگ مثل درد بسيار شديد در ناحيه لگن به وجود مي آيد كه مي تواند بسيار دردسر ساز باشد.

دكتر ارتوپد لگن

شايع ترين آسيب ديدگي كه در لگن ممكن است ر خ دهد شكستگي لگن است كه در اثر عوامل مختلفي رخ مي دهد كه مهم ترين ان ضربه مي باشد. بهتر است كه فرد در صورت دچار شدن به شكستگي استخوان لگن و يا آسيب ديدگي مفصل لگن به يك متخصص ارتوپد لگن مراجعه كند زيرا كه بهترين كار مراجعه به يك متخصص است كلينيك درماني درمان تايم با داشتن كادري مجرب و نيرومند اماده است تا براي درمان درد لگن خود به بهترين جراح ارتوپد لگن اين كلينيك مراجعه نماييد.

فهرست مطالب

 

دكتر متخصص ارتوپد لگن

معمولا پزشكي كه دوره پزشكي عمومي را با موفقيت پشت سر گذاشته و سپس دوره بعدي تحصيل خود را معطوف به اخذ تخصص در زمينه ارتوپد و سپس گذراندن دوره هاي تخصصي ارتوپدي لگن گذرانده باشد دكتر متخصص ارتوپد لگن مي باشد. بيماران اين پزشك متخصص افرادي مي باشند كه داراي مشكلات عمده اي در زمينه لگن مي باشند و نياز دارند تا به دكتر مختصص ارتوپد لگن و حتي دكتر فوق تخصص ارتوپد لگن مراجعه كنند. اما بيشتر بيماران نيز هستند كه در رفتن به دكتر و معاينه سهل انگاري مي كنند كه بايد بگوييم كه مي تواند عواقب بسيار سنگيني براي فرد داشته باشد و حتي ممكن است موجب شود كه مشكلاتي حركتي تا آخرين روز زندگي فرد گريبان گير او شود

متخصص ارتوپدي لگن

بهترين دكتر ارتوپد لگن

 • مهم ترين معيار هايي كه در شناخت بهترين دكتر ارتوپد لگن بايد بدانيد اين است قبل از هر چيز دكتر مختصص ارتوپد لگني كه به او مراجعه مي كنيد حتما مي بايستي بر روي مطب خودش تابلو متخصص يا فوق تخصص حك شده باشد.
 • دوم آنكه بهتر است تا براي درمان به افراد با تجربه و خبره مراجعه كنيد زيرا مي توان به جرات گفت كه بهترين دكتر متخصص ارتوپد لگن كسي است كه بيشترين سابقه كاري و تجربه در زمينه ارتوپدي لگن را داشته باشد و تجربه در رابطه با ارتوپدي لگن حرف اول را مي زند.
 • سوم آنكه سعي كنيد بهتر است تا به دكتر متخصص ارتوپد لگني مراجعه نمائيد كه شناخت بيشتري از او داريد و يا كسي از آشنايان شما او را بشناسد و كار او را تاييد نمايد.

درمان درد لگن هيپ ( hip )

با توجه به حساس بودن دوره بارداري بايد بگوييم كه درمان درد لگن در اوايل بارداري نياز به درمان ها و مراقبت هاي مختلفي دارد. در صورتي كه زني باردار باشد و جراح هيپ در اثر بارداري براي وي رخ داده باشد مراجعه به پزشك ضروري ترين كاري است كه بايد انجام دهد تا روش معاينه لگن براي زايمان براي او انجام گيريد و از سلامت وي اطمينان حاصل شود. اما اگر خانمي بي دليل دچار درد لگن شود آسيب ديدگي استخوان بدون شك بسيار ممكن است كه آسيب ديدگي لگن و يا بافت هاي اطراف آن براي او رخ داده باشد و يا به هيپ لگن دچار شده باشد. گاهي تنها فيزيوتراپي و انجام ورزش هاي مناسب براي درمان درد لگن زنان در صورتي كه آسيب ديدگي استخوان لگن و بافت هاي اطراف براي او رخ داده باشد كفايت مي كند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۹:۰۵ ] [ مهدي ]

تغييرات شركت

جهت هر نوع تغييري در شركت مي بايست صورتجلسه اي تنظيم شود كه تغييرات مورد نظر را در خود مشخص كند و بدون هيچ گونه اشتباه ٫ كم و كاستي براي اداره ثبت شركت ها ارسال شود. بعد از تائيد اداره ثبت شركت ها تصميم مورد نظر در روزنامه رسمي و روزنامه كثير الانتشار جهت اطلاع رساني افراد حقيقي و حقوقي اعلام مي گردد.

 

مزاياي ثبت شركت در مناطق آزاد به شرح زير مي باشد : 

 • معافيت هاي مالياتي ۲۰ ساله براي هر نوع فعاليت اقتصادي.
 • ورود اتباع خارجي بدون اخذ رواديد.
 • مالكيت خارجي ۱۰۰ درصد.
 • تضمين و همايت قانوني از سرمايه گذاري خارجي.
 • عدم محدوديت در انتقال ارز به ديگر مناطق آزاد ايران با ساير كشور ها.
 • خدمات پولي و بانكي انعطاف پذير.
 • خدمات گسترده بانكي و بيمه اي ( دولتي و خصوصي ).
 • انجام معاملات ارزي آسان.
 • فعاليت بورس اوراق بهادار و بورس نفت و محصولات پتروشيمي.
 • معافيت از حقوق گمركي براي واردات مواد اوليه و ماشين آلات صنعتي واحد هاي توليدي.
 • تشريفات ساده براي صادرات مجدد ترانزيت كالا.
 • مقررات آسان براي ورود كالا هاي مجاز.

 

 

تنظيم صورتجلسات تغييرات از مواردي مي باشد كه كوچكترين اشتباه در آن باعث رد صورتجلسات و يا انجام تغييرات اشتباه براي شركت مي شود. در نتيجه اين تغيير مهم بايد توسط موسسات يا افرادي كه اشراف به اين موضوع دارند انجام شود.

جهت انحلال شركت ها و موسسات غير تجاري مدارك زير را بايد به موسسه ذهن ناب همشهري ارائه نماييد :

 1. تعيين زمان جلسه توسط ذهن ناب به شركت مورد نظر.

 2. حضور حداكثر شركاء يا تمام شركاء.

 3. وجود سربرگ شركت در جلسه.

 4. مدارك هويتي مدير عامل و شركاء.

 5. مدارك هويتي شركت مورد نظر.

 6. وجود مهر شركت مورد نظر در جلسه.

 7. مدارك و اشخاص حقوقي كه از طرف وكيل موسسه به شما اعلام مي گردد.

راهنماي تغيير آدرس شركت

جهت تغيير آدرس شركت بايد كليه شركاء و سهامداران شركت اين تصميم را در قالب يك صورتجلسه مكتوب اتخاذ نمايند. بدين صورت كه سهامدارن شركت (شركت سهامي خاص) و شركاء (در شركت مسئوليت محدود) با تشكيل مجمع عمومي بطور فوق العاده تغيير آدرس شركت را بررسي و نصب به تغيير آن اتخاذ تصميم مي نمايند و صورتجلسه تغيير آدرس شركت را مكتوب نموده و همگي ذيل آن را امضا و ممهور به مهر شركت مي نمايند.

نكته: در صورتي كه در بند ۳ اساسنامه اختيار تغيير آدرس شركت به هيئت مديره داده شده باشد، اين امر مي تواند توسط تصميم هيئت مديره نيز انجام گيرد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۲:۴۸ ] [ مهدي ]

زمان اخذ دفاتر پلمپ شركت ها و موسسات غير تجاري

زمان اخذ دفاتر پلمب در شركت ها و موسسات تازه تاسيس توسط اداره ثبت شركت ها و موسسات تجاري همان شهر به صورت پيش فرض فعال مي باشد و فقط بايد تكميل مدارك را انجام دهد و اوراق مربوطه را به اداره ارسال كرد. در شركت هايي كه از زمان تاسيس آنها يك سال ميگذرد بايد دفاتر هر سال را تا پايان اسفند ماه سال قبل اخذ و پلمب نمود. براي مثال براي پلمپ دفاتر سال ۱۳۹۷ كه از اول فروردين ماه شروع ميشود ، بايد نهايتاً تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ اقدام شود. در غير اين صورت ممكن است دفاتر مالي آنها مردود شناخته شود و ماليات آنها به جاي خوداظهاري به صورت علي الارس محاسبه شود. در اين شرايط شخص هيچگونه ادعايي در خصوص مبلغ درآمد و  نمي تواند داشته باشد.

 

اخذ جواز تاسيس

جواز تاسيس ٫ گواهي مي باشد كه به دارنده جواز تاسيس اجازه مي دهد در يكي از شهرك هاي صنعتي كه در جواز تاسيس قيد گرديده و با امكاناتي كه پيش بيني شده است مشغول به توليد كالاهايي باشد كه در آن گواهي ذكر شده باشد.

نكته : جهت ثبت علائم تجاري و برند ( فارسي ) به منظور توليد و يا بسته بندي متقاضيان مي بايست داراي جواز تاسيس با مداركي دال بر توليد يا بسته بندي باشد.

اخذ جواز كسب

پروانه كسب ٫ مجوز جهت كسب‌ و كار است كه توسط اتحايده هاي صنفي صادر مي گردد. پروانه كسب در عرصه تجارت و كسب‌ و كار از اسناد مهم اقتصادي به شمار مي ‌رود ؛ سندي كه از سوي مراجع ذي‌ صلاح صادر مي‌ شود و دارنده آن مجاز به كسب ‌و كار در حرفه ‌اي معين خواهد بود.

اخذ كارت بازرگاني براي مدرك تحصيلي ديپلم و يا فوق ديپلم

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه از آموزش و پرورش و يا فوق ديپلم از دانشگاه مي باشند مي بايست در نشست توجيهي ، در دوره هاي آموزشي تخصصي به مدت ۱۲ ساعت نيز شركت نمايند. در بعضي موارد حتي بدون داشتن مدرك ديپلم مي توان كارت بازرگاني اخذ كرد.

اخذ كارت بازرگاني براي افرادي كه داراي مدرك دانشگاهي مرتبط و غير مرتبط هستند

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي مرتبط از جمله رشته هاي مديريت بازرگاني و اقتصاد و به طور كلي رشته هاي همانند هستند و فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكترا باشند به تشخيص اتاق مي بايست در نشست توجيهي كارت بازرگاني به مدت  ۲ الي  ۳ ساعت شركت نمايند. 

متقاضياني كه داراي مدرك تحصيلي غير مرتبط با رشته هاي فوق مي باشند و فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكترا باشند ، مي بايست علاوه بر حضور در نشست توجيهي ، در دوره هاي آموزشي تخصصي به مدت  ۸ ساعت نيز شركت نمايند.

 

اخذ كد اقتصادي

همه اشخاص اعم از حقيقي و حقوقي كه به امر توليد ٫ مونتاژ ٫ واردات و صادرات و هر نوع فعاليت تجاري و توزيع هر نوع كالا و كارهاي خدماتي اشتغال دارند مكلف به اخذ كد اقتصادي مي باشند. اشخاص حقيقي جهت اخذ كد اقتصادي بايد داراي پروانه كسب بوده و يا داراي مجوز فعاليت تجاري كه داراي نشاني پستي جهت انجام امور بوده و از طرف مراجع قانوني تاييد شده اند ٫ باشند. يعني در كل فعاليت اقتصادي به شكل هاي  مختلف در جامعه امروزي صورت مي گيرد كه حمايت و نظارت بر فعاليت هاي اقتصادي فعاليت كنندگان مستلزم شناخت اشخاص فعال در اين زمينه است.

 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۶:۵۲ ] [ مهدي ]

انواع شركت و راهنماي ثبت شركت در ايران

در ابتدا به تشريح هريك از شركت ها و انواع آن به صورت اختصار پرداخته تا به آشنايي كلي از شركت ها برسيم.

انواع شركت ها در ايران

انواع شركت ها در ايران

شركت هاي تجاري در ايران به هفت قسم تقسيم مي شوند (طبق ماده ۲۰ قانون تجارت):

۱. شركت سهامي خاص

۲. شركت مسئوليت محدود

۳. شركت تضامني

۴. شركت مختلط غير سهامي

۵. شركت مختلط سهامي

۶. شركت نسبي

۷. شركت تعاوني توليد و مصرف

 لازم به معرفي مختصري از شركت ‌هاي تجاري مي باشد كه در مطالب زير اين تعاريف انجام مي گردد.

۱- تعريف شركت سهامي عام‌

طبق قانون تجارت اصلاحي ماده ۴ بند الف به اين صورت تعريف مي شود <شركت هايي كه موسسين آن ها قسمتي از سرمايه شركت را از طريق فروش سهام به  مردم تامين مي كنند شركت هاي سهامي عام ناميده مي شوند.> يا مي توان به زبان ساده تر شركت سهامي‌عام را شركتي گفت با موضوع بازرگاني (‌بلكه در موضوع آن موضوعي به غير از بازرگاني قيد شده باشد) كه سرمايه‌‌ آن به سهام ، تقسيم‌ شده كه بخشي از اين سرمايه از طريق فروش سهام به مردم تأمين‌ مي‌شود. در شركت سهامي‌عام ، تعداد سهامداران نبايد از سه نفر كمتر باشد و مسئوليت سهامداران ، محدود به مبلغ اسمي سهام آن ها مي باشد. در شركت سهامي عام ، عبارت < شركت سهامي عام > بايد قبل از نام شركت يا بعد از آن بدون فاصله با نام شركت قيد شود و در كليه‌ اوراق و اطلاعيه‌ ها و آگهي‌ هاي شركت به طور روشن و خوانا قيد شود.

شركت سهامي عام‌

۲- تعريف شركت سهامي خاص

طبق قانون تجارت اصلاحي ماده ۴ بند ب به اين صورت تعريف مي شود < شركت هايي كه تمام سرمايه آنها در موقع تاسيس منحصراً توسط موسسين تامين گرديده است شركت سهامي خاص ناميده مي شوند.> يا به زبان ساده تر شركت سهامي خاص شركتي است با موضوع بازرگاني (بلكه در موضوع آن موضوعي به غير از بازرگاني قيد شده باشد) كه تمام سرمايه‌ آن منحصراً توسط مؤسسين ، تأمين‌ گرديده و سرمايه‌ آن به سهام تقسيم شده است و مسئوليت صاحبان سهام ، ‌محدود به مبلغ اسمي سهام آن ها مي باشد. تعداد سهامداران نبايد از سه نفر كمتر باشد (موسسه حقوقي ذهن ناب همشهري مي تواند شركت سهامي خاص را با تعداد دو نفر هم ثبت كند) و عنوان <شركت سهامي خاص> بايد قبل از نام شركت يا بعد از آن بدون فاصله با نام شركت ، به طور روشن و خوانا قيد شود.

شركت سهامي خاص

۳- تعريف شركت با مسئوليت محدود

طبق قانون تجارت ماده ۹۴ به اين صورت تعريف مي شود < شركت با مسئوليت محدود شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي امور تجاري تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد فقط تا ميزان سرمايه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت است.> يا به زبان ساده تر شركت با مسئوليت محدود ، شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي انجام امور تجاري تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد ؛ فقط به ميزان سرمايه‌ خود مسئول قروض و تعهدات شركت است. در نام شركت بايد عبارت <با مسئوليت محدود> ‌قبل و يا بعد از نام شركت قيد شود. در شركت هاي مسئوليت محدود بايد كليه سرمايه تقويم شود و به مدير عامل تحويل داده شود و مدير عامل اقرار به دريافت آن مبلغ كند.

شركت با مسئوليت محدود

۴- تعريف شركت تضامني

طبق قانون تجارت اصلاحي ماده ۱۱۶ به اين صورت تعريف مي شود <شركت تضامني شركتي است كه در تحت اسم مخصوص براي امور تجاري بين دو يا چند نفر با مسئوليت تضامني تشكيل مي‌شود. اگر دارايي شركت براي تأئيديه‌ تمام قروض كافي نباشد هر يك ازشركاء مسئول پرداخت تمام قروض شركت است. هر قراري كه بين شركاء برخلاف اين ترتيب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث كان لم يكن خواهد بود.> در اسم شركت تضامني بايد عبارت <شركت تضامني> ‌و لااقل اسم يك نفر از شركاء ذكر شود. اصولاً صرافي ها جزو اين نوع شركت مي باشند. 

شركت تضامني 

۵- تعريف شركت مختلط غيرسهامي 

طبق قانون تجارت ماده ۱۴۱ به اين صورت تعريف مي شود < شركت مختلط غيرسهامي شركتي است كه براي امور تجاري تحت اسم مخصوصي بين يك يا چند نفر شريك ضامن و يك يا چند نفر شريك با مسئوليت محدود بدون انتشار سهام تشكيل مي‌شود. شريك ضامن مسئول كليه‌ قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارايي شركت پيدا شود شريك با مسئوليت محدود كسي است كه مسئوليت او فقط تا ميزان سرمايه‌ اي است كه درشركت گذارده و يا بايستي بگذارد. در اسم شركت بايد عبارت «شركت مختلط» ‌و لااقل اسم يكي از شركاي ضامن ، قيد شود.> يعني به عبارت ساده تر مي توان گفت كه يك شريك تضامني دارد و يك شريك با مسئوليت محدود كه هر كدام يك وظيفه در قبال سرمايه دارند.

شركت مختلط غيرسهامي 

۶- تعريف شركت مختلط سهامي

طبق قانون تجارت ماده ۱۶۲ به اين صورت تعريف مي شود < شركت مختلط سهامي شركتي است كه تحت اسم مخصوص بين يك عده شركاء سهامي و يك يا چند نفر شريك ضامن تشكيل مي‌شود. شركاء سهامي كساني هستند كه سرمايه‌ آنها به صورت سهام يا قطعات سهام متساوي القيمه درآمده و مسئوليت آن ها تا ميزان همان سرمايه‌ اي است كه در شركت دارند. شريك ضامن كسي است كه سرمايه‌ او به صورت سهام در نيامده و مسئول كليه‌ قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارايي شركت پيدا شود. در صورت تعدد شريك ضامن مسئوليت آن ها در مقابل طلبكاران و روابط آن ها با يكديگر تابع مقررات شركت تضامني خواهد بود.> در نام شركت بايد عبارت «شركت مختلط»‌ ‌و لااقل اسم يكي از شركاي ضامن قيد شود و مديريت شركت مختلط سهامي مخصوص به شريك يا شركاء ضامن مي باشد.

شركت مختلط سهامي

شركت مختلط سهامي

۷- تعريف شركت نسبي

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ به اين صورت تعريف مي شود < شركت نسبي شركتي است كه براي امور تجاري تحت اسم مخصوص بين دو يا چند نفر تشكيل مي‌شود و مسئوليت هريك از شركاء به نسبت سرمايه‌ اي است كه در شركت گذاشته.> در اسم شركت نسبي عبارت <شركت نسبي> و لااقل اسم يكي از شركاء بايد ذكر شود. در صورتي كه اسم شركت مشتمل بر اسامي تمام شركاء نباشد بعد از اسم شريك يا شركايي كه ذكر شده عبارتي از قبيل (و شركاء) و (و برادران) ضروري است. 

شركت نسبي

۸- تعريف شركت تعاوني

شركت تعاوني

طبق قانون تجارت ماده ۱۹۰ به اين صورت تعريف مي شود < شركت تعاوني توليد شركتي است كه بين عده اي از ارباب حرف تشكيل مي شود و شركاء مشاغل خود را براي توليد و فروش اشياء يا اجناس به كار مي برند.> و همچنين طبق قانون تجارت ماده ۱۹۲ به اين صورت تعريف مي شود < شركت تعاوني مصرف شركتي است كه براي مقاصد ذكر شده تشكيل مي شود :

۱. فروش اجناس لازمه براي مصارف زندگاني اعم از اين كه اجناس مزبوره را شركاء ايجاد كرده يا خريده باشند.

۲. تقسيم نفع يا ضرر بين شركاء ايجاد كرده يا خريده باشند. > يا به زبان ساده تر شركت تعاوني شركتي است كه تمام يا حداقل ۵۱ درصد سرمايه‌ آن به وسيله‌ اعضاء در اختيار شركت تعاوني قرار گيرد و وزارتخانه‌ها ٫ سازمان‌ها ٫ شركت‌ هاي دولتي و وابسته به دولت و تحت پوشش دولت ٫ بانك‌ ها ٫شهرداري‌ ها، شورا هاي اسلامي كشوري ٫ بنياد مستضعفان و ساير نهاد هاي عمومي مي‌ توانند جهت اجراي بند ۲ اصل ۴۳ از راه وام بدون بهره يا هر راه مشروع ديگر از قبيل مشاركت ٫ مضاربه ٫ مزارعه ٫ مساقات ٫ اجاره ٫ اجاره به شرط تمليك ٫ بيع شرط ٫ فروش اقساطي و صلح ٫ اقدام به كمك در تأمين يا افزايش سرمايه‌ شركت‌ هاي تعاوني نمايند ٫ بدون آن كه عضو باشند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۹:۳۵ ] [ مهدي ]

ارتودنسي

راي درمان دندان هاي نامنظم واصلاح بي نظمي آنها ؛ يكي از روش هاي درماني در دندانزشكي , ارتودنسي است . ارتودنسي علاوه بر منظم و مرتب كردن دندان ها , به زيباتر شدن آنها و داشتن خنده اي زيبا مي شود . همچنين ارتودنسي از پوسيدگي و خرابي دندانها نيز جلوگيري مي كند. نامنظمي دندان هاي موجب ايجاد پوسيدگي و خرابي دندان هاي اطراف نيز مي شود كه موجب ايجاد مشكلاتي خاص در دستگاه گوارشي و ساير اعضاي عصبي كه به دندان ها ارتباط دارد مي شود. لذا با تمام اين اوصاف براي داشتن دندان هاي سالم و منظم و همچنين براي جلوگيري از برخي بيماري هاي خاص بر اساس صلاحديد دندانپزشك , در كلينيك دندانپزشكي درمان ارتودنسي تجويز مي شود . كه راهي بسيار مناسب براي مراقبت بهداشت دهان و دندان مي باشد.

ايمپلنت

بر اساس برخي از مشكلات در دوران كودكي و يا در صورت عدم رعايت بهداشت دهان و دندان , برخي از افراد مبتلا به پوسيدگي و خرابي دندان مي شوند اين خرابي در حدي پيش رفت مي كند كه در نهايت منجر به از بين رفتن دندان فرد مي شود. لذا چهره فرد از خالت زيبايي خود در مي آيد و نيز برخي از مشكلات ديگر براي فرد از نظر عاطفي و جسمي وارد مي شود . لذا براي برطرف كردن اين موارد نياز به درمان اين بيماري ها و مشكلات است يكي از بهترين درمان براي خلاص شدن از مشكلات زيبايي دندان و … استفاده از ايمپلنت دندان مي باشد.

البته بايد بدين موضوع نيز توجه داشته باشيم كه براي درمان راه هاي ديگري نيز وجود دارد همانند استفاده از پروتز هاي دنداني و دندان مصنوعي و …, اما ايمپلنت دندان بهترين و دائمي ترين راه حل مي باشد كه بعد از اتمام دوره درمان همان دندان طبيعي شما مي باشد . ايمپلنت دندان به استخوان فك شما وصل مي شود و در اصل بخشي از بدن شما خواهد بود .

يكي از مزيت هاي استفاده از ايمپلنت دندان , برگشت لبخندي زيبا بر روي شما مي باشد . فردي كه دندان خود را از دست داده است طرح لبخندي ندارد و زيبايي آن از بين مي رود لذا براي داشتن لبخند طبيعي و زيباي اوليه بايد ايمپلنت دنداني استفاده كنيم .

لمينت دندان

لمينت دندان چيست ؟

لمينت دندان لايه اي همرنگ با دندان هاست كه بر روي دندان قرار مي گيرد و باعث اصلاح فرم و رنگ دندان ها مي شود همچنين اگر دندانها با فاصله از هم باشند آنها را در كنار هم قرار مي دهد و شكستگي جزئي دندان ها را مي پوشاند تا لبخندي زيبا نصيب فرد كند. ديگر داشتن لبخندي زيبا با دندانهايي سفيد و زيبا يك رويا نيست و همه مي توانند ب استفاده از لمينت دندان بدان دست پيدا كنند . در لبخند اولين بخشي كه بيشتر به چشم مي خود برق دندانهاي لمينت شده است كه اعتماد به نفس بالايي به فرد مي دهد.

در تعريف كلي مي توان گفت لمينت دندان لايه بسيار نازكي از جنس سراميك است كه همان جنس دندان طبيعي مي باشد . اين لايه نازك سراميكي بسيار مقاوم است به طوري كه در حد دندان طبيعي مي باشد. لمينت دندان تك به تك ساخته مي شود . لمينت هاي دندان بعد از ساخته شدن در لابراتوار با مواد چسباننده مخصوص به دندان هاي طبيعي فرد متصل مي شوند اين چسب بسيار مقاوم مي باشد و توسط اشعه يوي۷ اجرا مي شود.

دندانپزشكي كودكان و اطفال

دندانپزشكي كودكان رشته اي تخصصي از علم دندانپزشكي مي باشد كه در آن بيشترين تمركز دندانپزشك بر سلامت دهان و دندان در سنين طفوليت تا نوجواني به صورت كاملا تخصصي مي باشد.براي رسيدن به تخصص دندانپزشكي كودكان و اطفال دندانپزشك بعد از فارغ التحصيلي در رشته دندانپزشكي عمومي اقدام به ادامه تحصيل در كسب تخصص دندانپزشكي كودكان مي نمايد و همزمان نيز شروع به فعاليت در كلينيك هاي تخصصي دندانپزشكي كودكان و عمومي مي كند تا تجربه اي كافي براي دانش خود داشته باشد. تا از اين را توانايي پاسخگويي به درمان دندانپزشكي كودكان و اين رده حساس سني را داشته باشد.

دندانپزشكي زيبايي و هرچه كه در مورد آن بايد بدانيد:

دندانپزشكي زيبايي در حقيقت به زيبايي دندان هاي شما مربوط مي شود. شما مي توانيد با مراجعه به يك دندانپزشك علاوه از زيبايي دندان ها خط لبخند زيبايي نيز داشته باشيد و زيبايي را به صورت خود هديه دهيد. زيبايي بخشيدن به صورت يكي از هنر هاي رشته و علم دندانپزشكي مي باشد.

سعي و تلاش دندانپزشكان بر اين است كه علاوه بر اعمال تغييرات بر روي دندان ها براي زيبايي بخشيدن به آنها اقدام به ايجاد لبخندي زيبا نيز در شما بكنند.

رشته هايي در دندانپزشكي آموزش داده مي شوند كه مربوط به زيبايي مي شوند و در اين دوره ها دانشجويان مي آموزند كه چگونه اقدام به زيباسازي دندان ها و لبخند بپردازند. تخصص هايي مثل ارتدونسي و پروتزهاي دندان از جمله اين تخصص ها مي باشند. چنانچه اين موارد را از دندانپزشكي حذف نماييم عملا رشته اي مستقل به نام دندانپزشكي زيبايي نخواهيم داشت.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۴:۵۳ ] [ مهدي ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیونخرید از بانه / قیمت گوشی سامسونگقیمت گوشی آیفون / انجام پروژه متلب / چگونه جذب خود کنیم / قالیشویی در رشت  /سایت ایرونی / عکاسی صنعتی / بازی اندروید  / telegram channel subscribers / چت روم / خدمات گرافیک فیلابی / دستگاه حضور و غیاب / باران چت / سایت پیش بینی و شرط بندی فوتبالترفند بازی انفجار / اخبار جدیدکسب درآمد از بازی حکم آنلاین